Máte také pojištěný svůj majetek? Pokud ne, bude určitě vhodné svůj dosavadní postoj přehodnotit. Problémy totiž nechodí po horách, ale bohužel se zaměřují na lidi a nepříjemné scénáře si v životě nevybírají.

Jak si vybrat pojistitele, s nímž budete spokojeni? Prohlédněte si všechny možnosti, které máte před sebou a zvolte si tu, co se nejvíce blíží ideálu. Komplexnost je tady vždy na prvním místě. Nenechavci a jejich návštěva nebo řádění různých přírodních živlů, od bouřky po kroupy, velkou vodu a podobné nepříjemnosti, to vše jsou události, na něž musíme být připravení.

Pojistka občanské odpovědnosti v ceně

Chtěli byste uzavřít pojistku, která ochrání nejen váš byt, ale bude ještě mnohem komplexnější? Ano, pojištění nemovitosti počítá i s tím, že v jednom balíčku získáte velmi moderní pojištění občanské odpovědnosti, a to s až desetimilionovým limitem. Ochrana zahrnuje také katastrofická rizika, za která nebudete hradit žádný další poplatek navíc.

Dohoda je rychlá a věcná, stačí, když do příslušných kolonek v internetovém formuláři vyplníte kontaktní údaje a další důležitá data. Klíčovým ukazatelem je počet metrů čtverečních obytné plochy nemovitosti, o jejímž pojištění chcete jednat. Brzy poté se dozvíte přesnou kalkulaci ročního pojistného, budete tak mít maximální možný přehled.

Co vše si lze pojistit?

Pojištění je velmi různorodé a nepočítá jen s byty v osobním vlastnictví. Jeho rozsah totiž může být mnohem širší. Pojistná smlouva počítá s družstevním bydlením, rodinnými domy až s dvěma bytovými jednotkami nebo nemovitostí, která se ještě stále staví. Co dál? Bazén, vybavení kanceláře nebo například tepelné čerpadlo, případně také rekreační nemovitost a garáž, to jsou další dostupné možnosti. Online dohoda ušetří čas a znamená i větší přehled pro klienta.