Vaše konkurence už to dělá, ale vy stále váháte? Žijeme v době, kdy životní náklady stále rostou. Zvyšují se ceny služeb i většiny druhů zboží. Když někomu dáte něco zdarma jako dárek, tento dobrý skutek se vám vrátí v podobě věrných zákazníků, jejichž počet bude stále narůstat. Lidé milují dárky a to nejen na Vánoce. Proto můžete vidět v obchodech neustálé akce na sbírání bodů, lidé se těší, že při nakupování dostanou něco zdarma, i když je to věc, kterou nepotřebují.

Prodávejte chytře

Jak něčeho takového ale využít? Vaším cílem by měly být reklamní předměty – potisk. Můžete sice rozdávat drobné reklamní předměty s logem vaší firmy zdarma, ale pokud chcete skutečně přilákat zákazníky, zaměřte se na předměty s hodnotou. Potisk na reklamní předměty se nemusí týkat jen drobností, lze ho umístit prakticky kamkoliv.

Můžete zvolit různé způsoby, jak budete zákazníky motivovat. Můžete dávat cenné dárky zdarma k nákupu za větší částky, k nákupu určitého dražšího sortimentu nebo třeba jako odměnu za pravidelné nákupy. Také můžete pořádat soutěže o cenné dárky s vaším logem. Mnoho firem vybírá dárky podle svého zaměření a to samé můžete udělat i vy. Pokud pracujete v IT, můžete dávat klientům třeba tablety nebo powerbanky s potiskem. Děláte v cestovním ruchu? Co třeba cestovní tašky nebo lehátka s potiskem? Pracujete v péči o krásu? Skvěle potěší kosmetické balíčky s luxusní kosmetikou. Vybrat můžete třeba kvalitní hodinky, potřeby do domácnosti, elektroniku a mnoho dalšího. Potřebujete trochu inspirace? Hledejte ji na webu reklamni-predmety-eshop.cz. Naleznete zde více než 35 tisíc položek, které může zdobit logo vaší firmy. Lidé budou nadšení z dárku, budou u vás chtít nakupovat opakovaně a jelikož se o svou zkušenost zajisté podělí s ostatními, motivují i ostatní k nákupu. Jelikož bude na daném předmětu vaše logo, podpoříte tím branding a lidé si při pohledu na něj vzpomenou na příjemnou zkušenost s vaší firmou. Reklamní předměty s potiskem jsou osvědčenou strategií, která přitáhne více zákazníků, začněte ji využívat i vy a umožněte své firmě růst.