Zajisté jste si všimli, že má mnoho lidí na svém pozemku staré automobily. Také si můžete všimnout, že na celé řadě parkovišť stojí auta už dlouhou dobu a nikdo s nimi nikam nejezdí. Češi rádi hromadí stará auta, ale jde o špatný zlozvyk, protože takový vůz je jen starostí a navíc zbytečně zabírá místo. Možná je to i váš případ. Možná, že vás se starým vozem pojí mnoho zajímavých vzpomínek a je vám líto se ho zbavit. Zajisté zažijete mnoho hezkého i s novým vozem a starého je vhodné se co nejdříve zbavit.

Jak na likvidaci vozu?

Když se chcete zbavit starého vozu, na místě je ekologická likvidace vozidel. Tuto službu nabízí v Čechách sice celá řada firem, ale ne každá má výhodné podmínky. Když využijete nejbližší vrakoviště, musíte tam auto dopravit a pravděpodobně vám ho zlikvidují „pouze“ zdarma. Vůz je zdrojem množství železa a součástek, které se dají znovu použít. Dokonce i staré auto má zkrátka nějakou hodnotu a je fér, abyste za něj dostali zaplaceno. V takovém případě se obraťte ne SbohemAUTO.cz. Jde o zkušenou a známou firmu, která nabízí všem řidičům možnost výhodné likvidace vozu. Nemusíte váš vůz nikam dopravovat, společnost ho zdarma odtáhne odkudkoliv v ČR, což oceníte zejména tehdy, pokud už vůz nemá technickou, pokud je bouraný nebo nepojízdný. Zajímá vás ekologická likvidace auta cena?

Pokud ano, stačí společnost kontaktovat a sdělit jí o voze co nejvíce informací. Následně vám sdělí výkupní cenu za vůz a v případě souhlasu si pro něj přijede. Když bude váš vůz odtažen, samozřejmostí je, že vám pracovník firmy vystaví Potvrzení o převzetí vozidla k ekologické likvidaci. Toto potvrzení je spolu s Protokolem o ekologické likvidaci vozidla nezbytné pro odhlášení vašeho vozidla z Evidence silničních vozidel. Firma má férové a příjemné jednání. Proč se obracet na nevhodné poskytovatele, když se vám k dispozici společnost, která vám zajistí nejlepší možné podmínky. Kontaktujte ji třeba ještě dnes na SbohemAUTO.cz.