Ať už se zdá být váš vůz jakkoliv neužitečný, skrývá v sobě velké množství součástek. Velká část z nich jde znovu použít a díky tomu má i nepojízdný vrak určitou hodnotu. Mnoho lidí má nepojízdný, nadbytečný nebo nepotřebný vůz, který pouze zbytečně zabírá parkovací místo nebo prostor na jejich pozemku. Zatímco vám takové auto pouze přidělává problémy, ve skutečnosti můžete prodat auto na náhradní díly. V bazaru ho pravděpodobně nekoupí, ale můžete se obrátit na společnost, která se na výkup autovraků zaměřuje.

Zbavte se svého vozu do druhého dne

Možná už jste přemýšleli o tom, že vůz dáte na vrakoviště, kde ho necháte zlikvidovat. Udělat to můžete, ale pravděpodobně ze něj nic nedostanete. Ne každý ví, jak prodat auto na náhradní díly. Základem by mělo být kontaktování specializované firmy a nejlepší najdete na ZAHOTOVE.CZ. Nabízí podmínky likvidace vozu, které jsou zcela bezkonkurenční. U této firmy nemusíte vůz nikam dopravovat. Do druhého dne si pro něj přijede kamkoliv po území ČR. To je obzvláště výhoda v případě, pokud už vůz nemá technickou nebo pokud je zcela nepojízdný.

Když společnost kontaktujete a sdělíte jí základní informace o vozidla, bude vám sdělena hrubá výkupní cena. Když vám bude vyhovovat, do 24 hodin k vám přijede pracovník, který vůz zdarma odtáhne, nejprve ho prohlédne a sdělí vám čistou výkupní cenu. Následně se podepíše kupní smlouva a dostanete za vůz zaplaceno. Na peníze tedy čekat nemusíte, dostanete je hned a v hotovosti. Samotná částka se odvíjí od stavu vozu, použitelnosti náhradních dílů a aktuální výkupní ceny železa. Společnost odkupuje i autovraky, nákladní vozidla nebo i stavební stroje. Co se týče papírování, vyřídí ho za vás. Neexistuje snadnější a rychlejší cesta, jak se vozu zbavit. Uvolněte parkovací místo ostatním a získejte za nadbytečný vůz peníze na ruku. Služba je k dispozici pro každého řidiče.